ČASY BOHOSLUŽIEB VYSIELANÝCH Z KOSTOLA SV. RODINY NA FURČI

V čase, keď nemôžete prichádzať na sv. omše do kostola, snažíme sa prísť so živým vysielaním sv. omší a pobožností z nášho kostola až k vám do vašich domácností. Zakúpením kamerového a ďalšieho technického vybavenia sme sa pripravili na priamy prenos bohoslužieb. Na ich sledovanie sa prihláste na YouTube na odber kanála Farnosť Svätej Rodiny Košice.

https://www.youtube.com/channel/UChOJBrhyD9CC1Po9CCT-Jig

LITURGICKÝ PROGRAM:

5.4. KVETNÁ NEDEĽA8:30 sv. omša s o. arcibiskupom Bernardom Boberom

    15:00 krížová cesta a prvonedeľná pobožnosť

6.4. Pondelok              18:00 sv. omša

7.4. Utorok                  18:00 sv. omša

8.4. Streda                   18.00 sv. omša

9.4. Zelený štvrtok     18.00 sv. omša

10.4. Veľký piatok      15:00 Slávenie utrpenia a smrti Pána

19:30 krížová cesta

11.4. Biela sobota         8:30 ranné chvály

                                      19:30 veľkonočná vigília

12.4. VEĽKONOČNÁ NEDEĽA     8.30 sv. omša

                                               18.00 sv. omša a po nej vešpery

13.4. Veľkonočný pondelok 8:30 sv. omša a po nej večeradlo

18:00 sv. omša a po nej vešpery

You may also like...

7 komentárov

 1. Milovaný Pane Ježišu Kriste. Zvelebujem Ťa za Tvoje utrpenie. Ďakujem Ti, že nás tak miluješ.
  Prosím Ťa, zmiluj sa nad všetkými, ktorí zomierajú a zomreli hlavne teraz, keď nás zasahuje koronavirus, pandemia v celom svete, nad tými, ktorí nemali čas Ťa spoznať.
  Zachráň všetky duše. Veď Tebe nič nie je nemožné. Misere Cordias Domini In Eternum
  Cantabo ! Svätá rodina a všetci v Nebi, Orodujte za nich a za nás….!
  A❤M❤E❤N❤ !

 2. Monika píše:

  Krásne, že slúžite.

 3. Peter Lizák píše:

  PBJK,
  Aj napriek nie normalnym casom je vidiet ochotu a fantasticke usilie vytvarat veci tak, aby sa priblizilo co najviac realnej skutocnosti pred dnom D (zavedenie opatreni na minimalizaciu sirenia…..). Bohu vdaka za tieto napady a pozehnanie vsetkym zucastnenym realizatorom. Je to naozaj fajn, mat takuto moznost a byt aspon v online kontakte (kedze kontakt osobny je ……zial). Zopar navrhov: ak by bolo mozne – 1. pokusit sa zvysit Upstream rychlost u ISP (poskytovatel internet. sluzieb) – kvoli obcasnym vypadkom, 2. Vymenit kamery so 4K rozlisenim. Ak je to samozrejme mozne. Tak ako JK dotiahol do absolutnej dokonalosti udalosti svojho prichodu,odsudenia,umucenia a nakoniec zmrtvychvstania v Jeruzaleme (ktore prave prezivame), tak spomenute realizacia navrhov by priviedla prenosy po technickej stranke mozno povedat tiez do dokonalosti. Vdaka

  • Matúš Novák píše:

   Pozdravujem, ďakujeme že fandíte prenosom 🙂
   čo sa týka kamery, tá zvláda 1080p, ale kvôli linke je to obmedzené. Upstream u ISP je momentálne maximum, čo sa za rozumné peniaze dá, keďže na faru nie je pritiahnutá optická sieť. To sa pochopiteľne nedá vyriešiť za týždeň, ďalšia vec sú finančné možnosti (keďže momentálne farský úrad takmer nemá zdroj príjmov z milodarov) a ďalší vývoj situácie (dokedy budú trvať obmedzenia).

 4. Peter píše:

  Pozdravujem pekne, co sa tyka linky, tak ta ma momentalne na tej technologii, ktora tam je nastaveny maximaly upload, co je 5M. Stream potrebuje cca 2M a linka podla dostupnych info merania dava 4M. Cize samotna linka to vie dat, ale okrem dat z kamery je linka vyuzivana aj na pripojenie WiFi, pripojenie niekolkych PC a pri vysielani Radia Lumen tak ai tam sa tlacia data do tej istej linky. Ja vidim mozne riesenia takto:
  1. Zriadit docasnu separatnu linku, ktora by sluzila len na pripojenie na youtube kanal a vysielania pre Lumen
  2. v case streamu odpojit pripadne PC, WiFi a nechat linku len pre tento ucel
  3. Upgradovat linku na inu technologiu, ale to obnasa zvysenie nakladov

  • Peter Lizák píše:

   Zdravim, co tak skusit (skusobnym otestovanim) mobilny internet od niektoreho z mobilnych operatorov? Niektori ponukaju mobilny internet s Uploadom az 50M. Cisto len navrh a uvaha na vykonanie testu. Su teraz aj akcie na free data az do 1TB v mesiaci april. Pekny vecer. Verim, ze sa to podari. „Vynimocny cas si ziada vynimocne riesenia realizovane vynimocnymi ludmi.“

 5. Miloš Rusiňák píše:

  Navrhoval by som, aby každý, kto zvyčajne prispieva do zvončeka, spočítal približnú sumu za obdobie keď bol kostol uzavretý pre veriacich a poslal na účet farnosti. Treba napísať výzvu a zverejniť číslo účtu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *