NEDEĽNÁ ADORÁCIA V HODINE MILOSRDENSTVA

V Nedeľu Božieho milosrdenstva o 15:00 bude v našom kostole eucharistická adorácia, v rámci ktorej prednesieme vaše osobné modlitby, o ktoré nás požiadate v odosielacom formulári na našej webovej stránke v rubrike Úmysly.

Pán Ježiš povedal sv. Faustíne: V tento deň sú otvorené všetky Božie pramene, cez ktoré plynú milosti. Nech sa nebojí priblížiť sa ku mne žiadna duša, hoci by jej hriechy boli ako šarlát. Moje milosrdenstvo je také veľké, že za celú večnosť ho nepochopí nijaký rozum, ani ľudský, ani anjelský. (Den. 699)

You may also like...

9 komentárov

 1. Zuzana píše:

  Za zdravie a Božie požehnanie pre rodiny Vaňovú a Miňovú

 2. Štefka píše:

  Prosím o hojné Božie milosrdenstvo pre moju rodinu.Pán Boh zaplať.

 3. Prosim o Božie Milosti pre naše rodiny, aby aj táto pandemia pomohla k nášmu obráteniu, hl. pre Jozefa a ukončenie pandemie vo svete.
  Ďakujem.

 4. Pane Ježišu, vyprosujem pre Tvoju cirkev mimoriadne dary a milosti Ducha Svätého za ich namáhavu prácu v tomto čase, keď pandemia zachvátila celý svet. Ďakujem.

 5. Terézia píše:

  Prosím Ťa, Bože môj dodaj silu opustenej žene s podlomeným zdravím, ktorá sa nachádza v zložitej životnej situácii, pre ňu takmer bezvýchodiskovej a ktorá so mnou cestovala.

 6. Martina píše:

  Prosba o obratenie Marcela,o jeho prinavratenie sa k Cirkvi a vzor otcovstva v rodine.Taktiez o zmierenie sa s rodinou až svokry a svagrinej.Amen

 7. Iva píše:

  Milý Pane Ježišu,
  dnes na sviatok Božieho milosrdenstva, sa k Tebe obraciam s prosbou:
  – za požehnanie pre mojich rodičov k ich 40 výročiu spoločného života. Pane Ježišu požehnaj ich v práci a spoločne so svojou Milovanou Matkou, Pannou Máriou buď im oporou v každodennom živote.
  – za obrátenie môjho otca, vnútorné uzdravenie, aby našiel v sebe vnútorný pokoj.
  – za božie požehnanie, dary Ducha Svätého a ustavičnú ochranu, pomoc Matky Božej pre mojich súrodencov, ich rodiny, rodičov, celú rodinu a všetkých ľudí.
  – za kňazov, ktorí i v tejto ťažkej dobe oddane vykonávajú svoje kňazské povolanie.
  – za požehnanie, dary Ducha Svätého a ochranu Matky Božej pre kňazov, ľudí z farnosti Svätej rodiny na Furči, ktorí každý deň vytvárajú nádherné kresťanské spoločenstvo prostredníctvom živého vysielania.
  Pán Boh zaplať.

 8. Najlaskavejsi Pane Ježišu, zvelebujem
  Otca Nebeského skrze Teba a Pannu Máriu,
  za to, že máme Otca, za to, že si, Najsvatejsia
  Trojica, za všetky Tvoje poklady, a aj za tieto chvíle s Tebou, Najsv.Oltarna Sviatost…za cirkev, PÁNA farára, rodinu, bratov, sestry a že som…ALLELUJA ! ❤DAKUJEM

 9. ….pisala som s malými písmenami „farára“,
  Odpusti, mi, prosím, PANE JEŽIŠU…TY si
  najdôležitejší. Nevsimla som si pamäť uložených slov….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *